Vysoká škola finanční a správní v Praze: Porovnání verzí

m (finalizován tvar zápisu autorů hesel)
 
Řádek 1: Řádek 1:
 
<span id="entry">Vysoká škola finanční a správní v Praze</span> (2011–2015)
 
<span id="entry">Vysoká škola finanční a správní v Praze</span> (2011–2015)
  
Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) je soukromá ekonomická vysoká škola založená v roce 1999 Bankovní akademií a nynější společností Czech Coal; jejími rektory byli Vladimír Čechák a Vladimír Smejkal, v současnosti Bohuslava Šenkýřová. Ze sociologů na VŠFS dlouhodobě působil především František [[Zich František|Zich]], v roce 2011 na školu přešel Petr [[Matějů Petr|Matějů]], který zde založil katedru sociologie na nově zřízené Fakultě sociálních studií. Na výuce a výzkumu se dále podíleli Petra Anýžová a Ondřej Roubal. Fakulta sociálních studií VŠFS zanikla v roce 2015, obor sociální politiky byl přenesen na Fakultu ekonomických studií.
+
Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) je soukromá ekonomická vysoká škola založená v roce 1999 Bankovní akademií a nynější společností Czech Coal; jejími rektory byli Vladimír Čechák a Vladimír Smejkal, v současnosti Bohuslava Šenkýřová. Ze sociologů na VŠFS dlouhodobě působil především František [[Zich František|Zich]], v roce 2011 na školu přešel Petr [[Matějů Petr|Matějů]], který zde založil katedru sociologie na nově zřízené Fakultě sociálních studií. Na výuce a výzkumu se dále podíleli Petra Anýžová, Zdeněk Cecava a Ondřej Roubal. Fakulta sociálních studií VŠFS zanikla v roce 2015, obor sociální politiky byl přenesen na Fakultu ekonomických studií, kde jsou přednášeny i základy sociologie a aplikovaná sociologie.
  
 
''[[:Kategorie:Aut: Nešpor Zdeněk R.|Zdeněk R. Nešpor]]''<br />
 
''[[:Kategorie:Aut: Nešpor Zdeněk R.|Zdeněk R. Nešpor]]''<br />

Aktuální verze z 27. 8. 2018, 10:17

Vysoká škola finanční a správní v Praze (2011–2015)

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) je soukromá ekonomická vysoká škola založená v roce 1999 Bankovní akademií a nynější společností Czech Coal; jejími rektory byli Vladimír Čechák a Vladimír Smejkal, v současnosti Bohuslava Šenkýřová. Ze sociologů na VŠFS dlouhodobě působil především František Zich, v roce 2011 na školu přešel Petr Matějů, který zde založil katedru sociologie na nově zřízené Fakultě sociálních studií. Na výuce a výzkumu se dále podíleli Petra Anýžová, Zdeněk Cecava a Ondřej Roubal. Fakulta sociálních studií VŠFS zanikla v roce 2015, obor sociální politiky byl přenesen na Fakultu ekonomických studií, kde jsou přednášeny i základy sociologie a aplikovaná sociologie.

Zdeněk R. Nešpor